Jdi na obsah Jdi na menu
 

Intenzivní trénink s Martinou Wasserbauerovou - Opava

Jelikož jedeme s Pavlem v létě na tábor agility právě do Opavy, neváhala jsem a využila jsem příležitosti poznat se s Marťou ještě před táborem. O intenzivce jsem se dozvěděla na poslední chvíli a tak  jsem byla moc ráda, že jsem se jí mohla zúčastnit.

                  dsc_1038.jpg

Naše skupina začínala v sobotu už v 7:00 a tak jsme museli vyrazit velmi brzy ráno (budíček ve 3:00 byl opravdu krutý). Trénovali jsme jeden blok dopoledne a jeden odpoledne a v neděli jeden delší blok dopoledne. Musím říci, že tratě se mi strašně moc líbily. Obsahovaly technické pasáže i místa, ve kterých psi dosahovali neskutečných rychlostí.

                  dsc_0958.jpg

Pro nás obě byl tento trénink nesmírně zajímavý a opravdu hodně přínosný. Vyzkoušely jsme si věci, které jsme doposud nedělaly (obtížné rozlišovačky, zajímavé náběhy do slalomu, na kladinu, atd.) a já jsem byla opravdu velmi překvapená, co všechno už je Noisinka schopná zaběhnout.

Velký dík patří především Martině, která se nám všem celý víkend neúnavně věnovala. 

Takže nějaké shrnutí na závěr? Super akce, super prostředí, výborná trenérka, skvělá parta lidí, nádherné počasí!! Děkujeme