Jdi na obsah Jdi na menu
 

RACHOT 2012 - Jihlava

RACHOT 2012 byl první ročník táboru agility pod vedením Evičky a Romana Linkových, který se konal v krásném areálu kynologického klubu v Jihlavě. Jakmile jsem se o táboru dozvěděla, neváhala jsem a hned jsem se přihlásila a jelikož taktéž učinila i rodinka Manychových a Soukupových, sešla se nás tam pěkná řádka "Sultánků". První večer u společného ohýnku jsme se všichni vzájemně představili a hned bylo každému jasné, že se sešla naprosto úžasná parta lidiček. 

dsc_0682.jpg

Cvičilo se dvakrát denně v malých skupinkách střídavě u Evičky a u Romana. Pro Noisinku to byl první letní tábor a tak jsem byla zvědavá, jak takto velkou zátěž zvládne. I přes velmi vysoké teploty s tím ale neměla sebemenší problém a až na jeden den, kdy na ni přeci jen únava už dolehla, zvládla celý týden naprosto skvěle. 

 dsc_0013.jpg

Tréninky nám daly opravdu hodně. Měla jsem možnost vyzkoušet si jak velmi technické úseky, tak i místa, kdy bylo potřeba opravdu hooodně máknout, protože jinak hrozila nebezpečná "kolize" hlavně s tou mojí bláznivkou. Dostala jsem také velmi prospěšné rady, jak s Noisinkou řešit náběhy do slalomu, které nemáme ještě zvládnuté a jak celkově pracovat s její rychlostí a šíleností. 

 dsc_0002.jpg

Každý večer jsme trávili společným posezením u ohně a povídáním a povídáním. Dva "rachoťáci" dokonce oslavili na táboře významné narozeniny, tak nechyběla ani pořádná pařba . Týden ale nakonec utekl až moc rychle, a tak když nadešel den poslední, bylo nám všem smutno, že už je tábor za námi. Jasné je ale jedno, příští rok se určitě zase všichni sejdeme. To už ale bude RACHOT 2013 

p1110585.jpg

Foto: Zuzka Soukupová, Jana Manychová