Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tábor Dvůr Králové, červenec 2010 - 1. turnus

Konečně nadešel první červencový týden a my se mohli vydat do nedalekého Dvora Králové na tábor agility, který probíhal pod vedením Irči Kochové a Pavla Koška. Tábor se konal v krásném areálu "Nový svět", kde jsme měli k dispozici vše, co k běžnému životu potřebujeme. Malebné prostředí s opodál pasoucími se krávami a koňmi s hříbátky muselo okouzlit snad každého, a tak jsme si od prvního dne užívali pohodovou atmosféru, která tu po celý týden panovala. 

Co se týče tréninků, byla jsem s Bohouškem maximálně spokojená, protože nám za celý týden dvoufázového běhání spadlo minimum latěk (na nás minimum :-D), přišla jsem na to, jak ho před během zklidnit a já se posunula ve zvládání technických prvků zase o kousek dál. Nela s Pavlem se zde vyběhali natolik, že v sobotních závodech vyhráli zkoušku MA1, vypilovali slalom takřka do dokonalosti, upevnili zóny a myslím si, že budou teď v kategorii M pokukovat velmi často ve výsledkové listině po předních příčkách.

Seznámili jsme se tu také se spoustou úžasných lidiček, za což jsme moc rádi, protože máme další agilitní kamarády, se kterými se vždycky rádi uvidíme. Program zde byl také velmi pestrý, takže jsme si mimo agility vyzkoušeli i obrany a zajeli na pasení ovcí do nedalekého Vysokého Újezda. 

Co dodat na závěr? Snad jen, že doufáme, že se příští rok setkáme opět zase všichni na společném turnuse a zažijeme tolik legrace jako letos. 

 

37656_136833063007798_100000433141397_281938_1814987_n.jpg

dsc02293.jpg