Jdi na obsah Jdi na menu
 

Speciální výstava Mladá Boleslav 18.9.2009

V pátek 18.9.2009 jsme se vydali společně s naší zaběhlou šestkou (Já, Pavel, Bohoušek, Nelina, Danča a Blanča) do krásné oblasti v České republice, přesněji řečeno do Ždíreckého Dolu nedaleko Bělé pod Bezdězem, kde jsme měli strávit víkend v krásné chalupě a v sobotu se zúčastnit výstavy v Mladé Boleslavi. Počasí bylo krásné, chalupa přímo luxusní a okolí nabízelo pro naše hafany mnoho prostoru pro jejich hrátky.

V sobotu ráno jsme hodili Bódika a Blanču do gala a ujížděli směr Mladá Boleslav, kde jsme chtěli na výstavě dosáhnout opět skvělého umístění. Náš kruh posuzoval pan Branko Milenkovič a bohužel pro nás tohle jméno zůstane nadosmrti spjaté s jeho větou, která provázela skoro polovinu osazenstva Border kolií a to: "The tail is carried a little bit higher in the movement." Pro pana Milenkoviče byl hlavní problém ocas nošený příliš vysoko nahoru a na to samozřejmě doletěly i naše sebevědomé Borderky, takže jsme z Boleslavi odjižděli s hodnocením Bohouška VN2.

Hodnocení na výstavě nám ale den nezkazílo a my se vydali společně na hrad Bezděz, kde jsme pěkně poobědvali a pak jsme ujížděli opět na chalupu, kde jsme si ještě udělali pěknou procházku po okolí.

V neděli ráno jsme zabalili, všechno poklidili a jeli směr domov. Po cestě jsme se ale ještě stavili na hradě Kost, kde jsme si s našema Borderkama udělali pěknou procházku lesem, aby si po dlouhé cestě trošku rozhýbaly ztuhlé nohy.  

snimek-020.jpg